کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و علوم انسانی در چهاردهم اردیبهشت ماه 1396 در تهران برگزار میشود
ششمین کنفرانس ملی مدیریت، اقتصاد و حسابداری به کوشش دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه یک کشوری و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان به مدت یک روز در تاریخ 27 بهمن ماه 95 در تبریز برگزار خواهد شد.
دومین دوره کنفرانس ملی مدیریت ، حسابداری و علوم رفتاری به کوشش انجمن پژوهش های کاربری در مدیریت و حسابداری به مدت یک روز در تاریخ 29 دی ماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
کنفرانس بین المللی مدیریت حسابداری و علوم اقتصادی جزیره کیش به کوشش آکادمی پژوهشگران مبتکر به مدت یک روز در تاریخ 17 خرداد 96 در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
سومین کنفرانس بین المللی حقوق و توسعه پایدار جامعه مدنی به کوشش موسسه آموزشی مدیران خبره نارون به مدت یک روز در تاریخ 15 آذر ماه 95 در شیراز برگزار خواهد شد
اولین همایش ملی اقتصاد ،مدیریت و حسابداری ایران به کوشش موسسه همایش گستران به مدت یک روز در تاریخ 28 آذرماه 95 در جیرفت برگزار خواهد شد.
کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و علوم اجتماعی به کوشش مرکز نوآوری پژوهش علوم انسانی به مدت یک روز در تاریخ 30 فروردین ماه 96 در مشهد برگزار خواهد شد.
چهارمین همایش علمی پژوهشی یافته های نوین علوم مدیریت، کارآفرینی و آموزش ایران به کوشش انجمن توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین و وزارت علوم تحقیقات و فناوری موسسه آموزش عالی مهر اروند به مدت یک روز در تاریخ 22 دی ماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
نخستین همایش ملی و هفتمین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران به کوشش دانشگاه مازندران به مدت دو روز در تاریخ 10 لغایت 11 اردیبهشت ماه 96 در بابلسر برگزار خواهد شد.
همایش ملی نخبگان حقوقی و قضایی و سومین کنگره بین المللی عدالت، مطالعات حقوقی و قضایی به کوشش موسسه آموزش عالی متانت به مدت یک روز در تاریخ 28 بهمن ماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
اولین کنفرانس بین المللی تحولات نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری به کوشش شرکت بین المللی کوشا به مدت یک روز در تاریخ 07 بهمن ماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
ششمین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت به کوشش شرکت خدمات برتر به مدت یک روز در تاریخ 26 بهمن ماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
برنامه ریزی و کنترل پروژه در قراردادهای ساخت به کوشش گروه مطالعات نظام پیمانکاری به مدت یک روز در تاریخ 03 آذرماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
سومین همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی به کوشش دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد قائمشهر به مدت یک روز در تاریخ 05 اسفندماه 95 در قائمشهر برگزار خواهد شد.
کنفرانس بین المللی مدیریت حسابداری آلمان هامبورگ به کوشش مرکز ارتباطات نوآوری دانش به مدت یک روز در تاریخ 30 دی ماه 95 در آلمان برگزار خواهد شد.
همایش جامع صفر تا صد مالیات به کوشش موسسه هفت اقلیم به مدت دو روز در تاریخ 18 لغایت 19 آذر ماه سال 95 در تهران برگزار خواهد شد.
سومین کنفرانس ملی علوم مدیریت نوین و برنامه ریزی پایدار ایران به کوشش مركز راهكارهاي دستيابي به توسعه پايدار،وزارت علوم تحقیقات و فناوری موسسه آموزش عالی مهراروند به مدت یک روز در تاریخ 25 آذرماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
سومین سمپوزيوم بين المللي علوم مديريت به کوشش مركز راهكارهاي دستيابي به توسعه پايدار،وزارت علوم تحقیقات و فناوری موسسه آموزش عالی مهراروند به مدت یک روز در تاریخ 14 اسفندماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
کارگاه آموزشی خلاقیت و نوآوری در بازاریابی خدمات بانکی به کوشش پردیس هنر و دانش پاسارگاد به مدت یک روز در تاریخ 20 آذر ماه 95 در تهران برگزار خواهد شد.
سومین دوره جایزه کتاب سال مدیریت به کوشش انتشارات امیران به مدت یک وز در تاریخ 21 آذرماه سال 95 در تهران برگزار خواهد شد.   آدرس سایت: www.amiranbooks.com پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   شماره تماس: 22059814 داخلی 104 نمابر: 22059814 داخلی 106   محورهای همایش: بزرگداشت پروفسور میرسپاسی و ارسال…
صفحه1 از13