×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1489

اولین کنفرانس علمی پژوهشی راهکارهای توسعه وترویج آموزش علوم درایران

آموزش وپرورش ودانشگاه پیام نورگله دار « اولین کنفرانس علمی پژوهشی راهکارهای توسعه وترویج آموزش علوم درایران » را به مدت یک روز در استان فارس شهر گله دار برگزار می کند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وارد وب سایت کنفرانس شوید .

 

تاریخ برگزاری  اولین کنفرانس علمی پژوهشی راهکارهای توسعه وترویج آموزش علوم درایران : 16 بهمن 1394

تاریخ اتمام : 16 بهمن 1394

آخرین مهلت ارسال مقاله : به وب سایت کنفرانس مراجعه نمایید.

برگزار کننده : آموزش وپرورش ودانشگاه پیام نورگله دار

مکان برگزاری : استان فارس -شهر گله دار

تلفن تماس :  09393812619

نمابر :

ایمیل :   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت :  http://nseconf.ir

 

توضیحات :

با استعانت از خداوند متعال، " اولین کنفرانس علمی پزوهشی راهکارهای توسعه وترویج آموزش علوم درایران" با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی کنفرانس انتظار دارد این کنفرانس با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط اعم از مسئولین، متخصصین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد. تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

تاکنون همایش های متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم تربیتی و روانشناسی که بصورت زنجیره وار به هم متصلند برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع توسعه و ترویج صحیح علوم تربیتی و فرهنگی و بکارگیری آموزه های اسلامی در جامعه و ضرورت تبادل نظر منظم صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد.

رویکرد در برگزاری این همایش، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد .

لذا از کليۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت مي‌شود تا با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي و پژوهشي خود در برگزاري هر چه بهتر این همایش با هدف بویم سازی علوم و توسعه و ترویج علوم اسلامی در جامعه مشارکت فعال داشته باشند.

 

محورهای اصلی وفرعی کنفرانس علمی پژوهی توسعه وترویج آموزش علوم درایران

محورهای اصلی کنفرانس

محورهای فرعی کنفرانس

علوم انسانی

کلیه گرایشهای علوم انسانی شامل : روان شناسی وعلوم تربیتی - حسابداری - اقتصاد - مدیریت - علوم سیاسی - فلسفه - فقه وحقوق - الهیات ومعارف اسلامی - مشاوره - علوم اجتماعی -تاریخ وتمدن - جغرافیا - زبان وادبیات فارسی - زبان وادبیات انگلیسی- تحقیقات آموزشی - برنامه ریزی درسی -آموزش وپرورش

علوم پایه وفنی مهندسی 

کلیه گرایشهای علوم پایه وفنی مهندسی وبین رشته ای شامل : فیزیک ومکانیک ، شیمی - زیست شناسی ومحیط زیست - مهندسی کشاورزی - منابع طبیعی - آموزش شیمی - آموزش فیزیک -آموزش ریاضی - علوم تجربی - علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات - عمران - شهرسازی - برق ، و.....

تربیت بدتی وعلوم ورزشی

کلیه گرایشهای تربیت بدنی شامل : فیزیولوژی ورزشی - آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی - رفتار حرکتی و...

هنرومعماری

کلیه گرایشهای هنر ومعماری وزیبایی شناسی

سلامت وبهداشت 

کلیه گرایشهای مرتبط با سلامت وبهداشت شامل بیماری ها - بهداشت محیط ،بهداشت ودرمان و...

محورویژه : مولفه های اقتصادمقاومتی 

ایجادتحرک وپویایی دراقتصادکشور- مدیریت جهادی وجهش اقتصادی - دانش محوری وجهت گیری به سمت اقتصاد دانش بنیان با تکیه برمولفه های اقتصاد مقاومتی - کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی - نقش مردم ودولت دراقتصاد مقاومتی -عقلانیت گرایی درمصرف با تکیه براقتصاد مقاومتی - نقش خانه ومدرسه دراقتصادم قاومتی وموضوعات مرتبط با اقتصاد مقاومتی

اطلاعات تکميلي

  • عنوان فارسی: اولین کنفرانس علمی پژوهشی راهکارهای توسعه وترویج آموزش علوم درایران
  • زمان برگزاری: جمعه, 16 بهمن 1394
  • سطح همایش: ملی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.