چهارمین کنفرانس بین المللی روانسشناسی و علوم رفتاری

شرکت همایشگران مهر اشراق« چهارمین کنفرانس بین المللی روانشناسی و علوم رفتاری» رابه مدت یک روز در شهر تهران برگزار می کند .


تاريخ برگزاري :1394/12/12

تاريخ اتمام :1394/12/12

برگزار کننده :شرکت همایشگران مهر اشراق

مکان برگزاري :مرکز همایش پژوهشگاه نیرو

آدرس :تهران

تلفن :  02632547935

نمابر : 02632547936

ايميل :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سايت:http://www.raftarconf.com/fa/

 

توضيحات :

روان‌شناسی علم مطالعهٔ رفتار و فرایندهای ذهنِ موجود زنده ـ بخصوص انسان ـ بر اساس روش علمی است. همچنین یکی از علوم کاربردی و شاخه‌های تحصیلی است که یافتن ارتباط ذهن و روان آدمی، با مفاهیمی نظیر رشد، سلامت، رفتارهای اجتماعی، شناخت و … را در بر می‌گیرد.علم روان‌شناسی مفاهیمی همچون ادراک، شناخت، تمرکز، توجه، احساسات، پدیده شناسی، انگیزه، کارکرد ذهن، شخصیت، رفتار، روابط بین فردی، خانواده و دیگر زمینه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. روان‌شناسان زمینه‌های مختلف، روش‌های علمی و تجربی را برای استنباط رابطه علت و معلولی و یا هر نوع رابطه همبستگی میان پدیده‌های گوناگون روان‌شناسی بکار می‌گیرند. روان‌شناسی علمی فراشاخهای است؛ غیر قابلِ مشاهده بودنِ موضوع این علم ـ یعنی ذهن و روان ـ و انتزاعی بودن مفاهیم آن، دلیل شباهت این علم به علوم انسانی است؛ اما از سوی دیگر مطالعه به «روش علمی»، و تجربی بودنِ بخشی از مراحل آزمایش، روان‌شناسی را به دایرهٔ علوم تجربی می‌کشاند؛ همچنین عقیده و دیدگاه روان‌شناس نسبت به انسان، در فرایند تحقیق بسیار مأثر است، لذا از این جنبه نیز، روان‌شناسی به دنیای فلسفه مرتبط می‌شود. به این ترتیب شاید بتوان روان‌شناسی را حقیقتاً آمیزه‌ای منحصربه‌فرد از علوم گوناگونی نظیر زیست‌شناسی، انسان‌شناسی، زبان‌شناسی، جامعه‌شناسی، فلسفه و … دانست.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی روان شناسی و علوم اجتماعی با توجه به این مهم و نیز نقش و جايگاه حرفه و رشته روان شناسی و علوم اجتماعی، ،تصميم به برگزاري چهارمین کنفرانس بین المللی روان شناسی و علوم اجتماعی در تاریخ 12 اسفند ماه 1394 با موضوع محوري روان شناسی و علوم اجتماعی دارد. با توجه به نقش فعالیت­ها و تولیدات علمی و پژوهشی در پیشبرد همه جانبه روان شناسی و علوم رفتاری از اساتید، صاحبنظران، دانشجویان، کارشناسان، پژوهش­گران و علاقمندان محترم در حوزه روان شناسی و علوم اجتماعی ، درخواست می­شود در صورت تمایل به ارائه مقاله یا مشارکت فردی و گروهی در این کنفرانس، پس از ثبت نام در وبسایت کنفرانس به آدرس (www.Raftarconf.com)، نسبت به ارسال مقالات و موارد درخواستی به دبیرخانه اقدام فرمائید.

 

محورهای کنفرانس :

روانشناسی عمومی

روانشناسی اجتماعی

روانشناسی بالینی

رفتار در علوم تربیتی و روانشناسی

و...

 

 

اطلاعات تکميلي

  • عنوان فارسی: چهارمین کنفرانس بین المللی روانشناسی و علوم رفتاری
  • عنوان انگلیسی: Fourth International Conference on Psychology and Behavioral Sciences
  • زمان برگزاری: جمعه, 12 دی 1399
  • سطح همایش: بین المللی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.