×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1489

بزرگترین استارتاپ ویکند جهان در تهران

کانون کارآفرینی ایران و با کمک و حمایت دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و شرکت های معتبر داخلی  بزرگترین استارتاپ ویکند جهان در تهران  را در تهران به مدت 3 روز از روز 20 اسفند امسال برگزار می کند.


تاریخ شروع: چهارشنبه 20 اسفند 1393
تاریخ پایان: جمعه 22 اسفند 1393
مکان: تهران - پنج استارتاپ ویکند همزمان در شهر تهران
برگزار کننده: کانون کارآفرینی ایران و با کمک و حمایت دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و شرکت های معتبر داخلی
آدرس سایت: tehran.startupweekend.ir

 

محورهای گفتگو :


استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.


توضیحات :


این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از 480 شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! این برنامه از ساعت 6 بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت 9 شب روز جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (کمتر 100 نفر در 10 تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می گردند ایده ها را به کسب و کار تبدیل می نمایند. در پایان برنامه تیم ها پروژه های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می نمایند. این رویداد در سطح جهانی توسط برندهای معتبری همچون گوگل، مایکروسافت، آمازون و ... حمایت تجاری می گردد. برای مشاهده سایت جهانی رویداد به این صفحه بروید.

اطلاعات تکميلي

  • عنوان فارسی: بزرگترین استارتاپ ویکند جهان در تهران
  • زمان برگزاری: چهارشنبه, 20 اسفند 1393
  • سطح همایش: بین المللی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.