اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک،مکاترونیک و بیومکانیک

اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک،مکاترونیک و بیومکانیک توسط دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار میشود. اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک،مکاترونیک و بیومکانیک توسط دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار میشود.

اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک،مکاترونیک و بیومکانیک توسط دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار میشود.

 

 

آخرین مهلت ارسال مقالات:95/02/06

مهلت واریز هزینه ها:تا 16 اردیبهشت ماه 95

زمان برگزاری کنفرانس:  95/03/06

برگزار کننده: کنفدراسیون جهانی مخترعین

مکان برگزاری کنفرانس: دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تلفن : 02188428707

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت : http://mechconf.ir/fa/

 

توضیحات همایش

 

در راستای نیل به افق های برتر کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی مینو و همچنین کنفدراسیون بین المللی مخترعان جهان (IFIA) از تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران برجسته کشور جهت برگزاری اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک دعوت به عمل آورده تا همگان، نظاره گر آخرین دستاوردهای پژوهشی در علم مهندسی مادر، یعنی مهندسی مکانیک باشند. بدون تردید این رخداد علمی شاخص را باید حاصل تلاش های بدون وقفه اساتید و همت والای دانشجویان مهندسی کشور دانست. از طرفی فضای حاکم بر این کنفرانس‌ها، فضایی خلاق و پویا است، عرصه‌ای که زمینه بالفعل شدن پتانسیل پژوهشگران مستعد را فراهم نموده و آن ها را به جامعه علمی کشور معرفی می‌نماید. افرادی که نخبگان امروز و افتخار آفرینان فردای این سرزمین‌ هستند. اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک فرصت مناسبی فراهم خواهد ساخت تا اساتید پیشرو، محققان، پژوهشگران، کارشناسان و به ویژه دانشجویان و مهندسان علوم مرتبط با مکانیک، در یک گردهمایی علمی صمیمی، بتوانند تجارب، دستاوردهای نوین و نتایج پژوهش های خود را ارائه و با جامعه علمی کشور به اشتراک بگذارند. بحث و تبادل دانش به روز و انتقال تجربیات، بیان مشکلات و ارئه راهکارها و عملی نمودن نتایج پژوهشی در زمینه های مختلف مکانیک و انرژی، مکاترونیک و بیومکانیک اولویت اول این رویداد مهم علمی کشور است. این کنفرانس در محورهای تخصصی با همکاری موسسات آموزشی و پژوهشی سراسر کشور در 6 خرداد سال 1395 در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. امید است به حول و قوه الهی و با عنایات به حضور اساتید و دانشجویان معزز، میزبان خوبی برای عزیزان شرکت کننده باشیم و با مشارکت شما عزیزان گام کوچکی در جهت پیشبرد اهداف علمی کشور عزیزمان ایران برداریم.

 

محورهای همایش

کلیه محورهای متناسب با مکانیک،مکاترونیک و بیو مکانیک

اطلاعات تکميلي

  • عنوان فارسی: اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک،مکاترونیک و بیومکانیک توسط دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار میشود.
  • عنوان انگلیسی: 1St international conferences in new research on mechanic , mechatronic & biomechanic
  • زمان برگزاری: یکشنبه, 09 خرداد 1395
  • سطح همایش: بین المللی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.