هفده امین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور پارس آرای کوهستان

هفدهمین نمـایشـگاه بین المللـی عمـران و صنعت ساختـمان در تهران از روز شنبه 21 مرداد مـاه  آغـاز به کـار کـرده و تا 24 مرداد مـاه ادامه خواهد داشت برگزاري نمايشگاه هایی از این دست ، فرصتي براي معرفي عرضه آخرين دستـاوردهاي صنعتـگران داخلي  و آشنایی  با تکنولوژي ها و دانـش فنـي روز دنيا خواهـد بـود .

  

 

پارس آرای کوهستان با حضور همیشگی در نمایشگاه های مرتبط با عرصه فعالیت های خود ؛ تلاش نموده است تا نقش خود را در این رویدادهای تاثیر گذار اقتصادی – اجتماعی ایفا کند.

پارس آرای با ارائه آخرین محصولات خود در زمینه چوب های تخصصی صنعت ساختمان و معرفی تولیدات خود مانند مبـلمان و دیگر المـانـهای شهـری، خانه هـای چوبی و ... در این نمـایشـگاه حضـوری فعـال خواهـد داشـت .

یکی از نوآوری های جدید در صنعت چوب که پارس آرای نماینده انحصاری این برند در ایران می باشد آکویا نام دارد. آکویا  نام یک برند معتبر جهانی در عرصه چوب های فرآوری شده با تکنولوژی خاص و انحصاری استیله کردن (Acetylation) است. امروزه در دنیا، نام آکویا بیانگر "تحول و نوآوری" در صنعت فرآوری چوب است.

چوب آکویا از دوام و پایداری بالایی برخوردار است و از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

در برابر پوسیدگی، قارچ زدگی و حمله حشرات مقاوم است .

در برابر آتش مقاوم است .

چوبی ضد آب است و تا 25 سال پایداری استاندارد در مجاورت مستقیم آب دارد .

این چوب غیر سمی و قابل بازیافت می باشد .

امروزه در سراسر دنیا از چوب آکویا در پروژه های بزرگ (کشتی نوح در شمال کنتاکی ، مسیر پیاده روی در نروژ، پل موسی و ... ) استفاده شده است که این امر نشان دهنده کیفیت و دوام بالای این چوب و همچنین پرطرفدار بودن آن به علت وجود ویژگی های منحصر به فرد آن در مقایسه با متریال های دیگر می باشد .

علاقمندان، طراحان و سازندگان برای آشنایی با جدیـدترین محصولات چوبی شرکت پارس آرای کوهستان و پاسخگویی به سوالاتشان پیرامون چوبهای فرآوری شده (ترمـووود، چوب آکـویـا، چـوب های با مقطـع گـرد، چـوب های چـهار تـراش، چوب های اشباع و...) و محصـولاتی مانند پارکـت چوبـی می توانند از غرفه این مجموعــه بازدیـد نمـاینــد.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.