تبلیغات پاپ آپ

امروزه کسب درآمد اینترنتی روشهای بسیار متنوعی دارد. در بین این روشها، کسب درآمد از پاپ آپ به خاطر مبلغ قابل توجهش همواره در بین پرطرفدارترین روشها جای داشته است. مقدار این درآمد به تعداد آی پی ها یا همان بازدید کننده واحد از سایت یا وبلاگ شخص بستگی دارد. پس بر اساس آمارهای موجود در آمارگیر میتوان درآمد سایت را به طور تقریبی بیان نمود.

سوالاتی که در این زمینه مطرح میشود را به طور خلاصه پاسخ میدهیم. برای مثال رایجترین سوال این است که درآمد کسب شده از تبلیغات پاپ آپ هر چند وقت یکبار به حساب کاربر انتقال داده میشود. از آنجا که کلیه سایتها با یک قانون واحد سیستم خود را اداره میکنند، اما در بسیاری از موارد اصول کارشان و مبالغشان با هم دیگر تفاوتهایی دارد، به طور کل میتوان گفت اگر کاربر درآمدش به مبلغی که در قوانین سایت مشخص شده برسد، میتواند در حساب کاربری اش درخواست انتقال به حساب بانکی دهد. بعد از این درخواست در اکثر اوقات مدیریت، سایتهای کاربر را مجددا بررسی میکند تا قوانین سایت را نقض نکرده باشد و در صورت عدم وجود مشکل مبلغ به حساب کاربری کاربر طی گذشت مدت زمانی واریز خواهد شد.

سوال بعدی که بسیار رایج است مقدار تاثیر پاپ آپ بر افزایش رتبه الکسا می باشد، که در این میان نظرات بسیار متفاوتی وجود دارد. با بررسی انجام شده توسط سایت پاپ آپ می به آدرس popupme.net مشخص شد، تاثیر مستقیمی بر روی خرید پاپ آپ و افزایش رتبه الکسا وجود دارد.

معمولا چند نوع پاپ آپ وجود دارد؟ رایجترین انواع پاپ آپ، یکی نمایش پنجره پاپ آپ می باشد که این پنجره روی پنجره فعلی کاربر باز میشود و کاربر را به سایت مقصد هدایت میکند. نوع دوم تبلیغات  پاپ آپ که طرفداران خاص خودش را دارد پاپ داون و یا همان پاپ آندر می باشد که زیر پنجره مرورگر فعلی کاربر باز میشود و برای این کاربرد دارد که کاربر مدت زیادی در سایت مقصد نگه دارد. نوع سوم این تبلیغ هم تب جدید یا همان نیوتب می باشد که در همان پنجره فعلی کاربر در یک تب جدید باز میشود. البته لازم به ذکر است انواع این تبلیغات با توجه به نوع مرورگر کاربر ممکن است به همدیگر تبدیل شوند و این نشانه ضعف سیستم پاپ آپ نیست چون ممکن است مرورگر خاصی یا حتی سیستم عامل خاصی از یک نوع از این تبلیغات به طور کل پشتیبانی نکند. برای مثال در اکثر تلفن های همراه کلیه انواع تبلیغات به صورت نیوتب نشان داده میشود.

کلیه موارد گفته شده ما را به این نتیجه می رساند که تبلیغات پاپ آپ با مزایای بسیار زیادی که دارد یکی از برترین انتخابها در حوزه تبلیغات وب می باشد. از نظر هزینه هم چون این روش تبلیغ بسیار ارزان قیمت است این جذابیت دوچندان شده است. زیرا به خاطر تاثیر بالای تبلیغات پاپ آپ صاحبان سایتها با هزینه اندک حجم قابل توجهی از مشتری را به سیستم خود وارد میکنند. به همین خاطر است که برای کسب و کارهای نوپا این نوع تبلیغ اهمیت بسیار فراوانی دارد.

برای وب مسترها نیز از آنجا که پاپ آپها درآمد بسیار مناسب و ثابتی فراهم میکنند، یکی از بهترین گزینه ها برای کسب درآمد می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.