هرگز یک عکس را هم با Wizard EaseUS Data Recovery از دست ندهید

تصاویر و یا آن اتفاق افتاده است. این عبارت برای بسیاری از ما بسیار آشنا است. این که آیا شما یک عکاس حرفه ای هستید یا اخیرا در یک رویداد شرکت کرده اید که دوست داشتید با دوستان خود به اشتراک بگذارید، از دست دادن عکس های خود، باعث شوک و ناامیدی می شود. آیا شما اخیرا عکس های خود را به عنوان یک نتیجه از شکست سیستم، یک درایو خراب یا یک حمله ویروس از دست داده اید؟ شما هم اکنون می توانید یک آه از تسکین نفس بکشید. ارائه نرم افزار بازیابی اطلاعات EaseUS، که نه تنها شما را قادر به بازیابی عکس های خود می کند، بلکه همچنین می تواند به شما کمک کند که بقیه اطلاعات خود را بازگردانید. این نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان برای هر دو درایوهای ذخیره سازی ثابت و قابل جابجایی کار می کند.

آیا شما می ترسید زیرا عکس های شما بر روی دستگاه شما فکر می کنید غیر قابل دسترس است؟ ابتدا نگرانی های خود را کنار بگذارید و این نرم افزار فوق العاده را به آزمون بگذارید. EaseUS می تواند عکس ها و سایر اطلاعات را از طیف وسیعی از دستگاه ها بازیابی کند. تا زمانی که سخت افزار دستگاه آسیب دیده باشد، امید برای بازیابی وجود دارد. EaseUS می تواند برای بازیابی عکس ها از iPad، iPod، هارد دیسک و حتی به طور مستقیم از دوربین شما استفاده شود. این نرم افزار بازیابی عکس حتی می تواند تصاویر خود را از درایو قلم بازیابی کند.

 

برای دسترسی به عکس های خود، باید نرم افزار بازیابی اطلاعات را بر روی کامپیوتر نصب کنید. خوشبختانه EaseUS را می توان در طیف وسیعی از سیستم عامل ها مورد استفاده قرار داد. این را می توان در هر نسخه ویندوز از ویندوز XP استفاده می شود. همچنین می تواند بر روی دستگاه های مک نصب شود. آیا نسخه سرور ویندوز دارید؟ بدون نیاز به نگرانی، EaseUS در نسخه های سرور 2008، 2003، 2012 و 2016 کار می کند.

 

نصب EaseUS بر روی رایانه شما

شاید یکی از بهترین قطعات در مورد این نرم افزار بازیابی عکس این واقعیت است که شما بدون نیاز به دانش فنی زیادی برای بازیابی عکس های خود از دستگاه خود بدون در نظر گرفتن آسیب آن است. هنگامی که نرم افزار را به صورت رایگان دانلود می کنید، به سادگی باز کردن برنامه یک جادوگر نصب را راه اندازی می کند. از آنجا، همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که روی Next کلیک کنید و دستورالعمل های استفاده از این نرم افزار را بپذیرید. سپس فرآیند نصب به طور خودکار آغاز خواهد شد. پس از اینکه برنامه با موفقیت نصب شد، برنامه به صورت خودکار اجرا می شود.

برای نرم افزاری که روی رایانه شما کار می کند، چندین مشخصه کوچک که باید دستگاهتان داشته باشید وجود دارد. آنها عبارتند از:

  • حداقل فضای ذخیره سازی 32 مگابایت
  • حداقل حافظه 128 مگابایتی. این همان چیزی است که رایانه برای پردازش عکس بازیابی می کند

 

در نهایت گرفتن عکس های خود با EaseUS

هنگامی که برنامه نصب شده است، به طور خودکار راه اندازی خواهد شد. وقتی باز می شود، به برگه «خانه» بروید. در اینجا، شما می توانید بین گزینه های مختلف برای نوع فایل مورد نظر برای بازیابی را انتخاب کنید. تصاویر را انتخاب کنید. گزینه های دیگری همچون فیلم ها و اسناد نیز موجود است.

سپس می توانید یک اسکن برای نوع فایل انتخاب کنید. یک اسکن سریع طول می کشد. گزینه دیگر شما، اسکن عمیق، طول می کشد طولانی تر برای تکمیل. با این حال، فایل های 100 برابر بیشتر از اسکن سریع پیدا می کند. شگفت انگیز، درست است؟

هنگامی که هر اسکن کامل است، شما می توانید عکس های مختلف که می خواهید برای بازیابی انتخاب کنید را انتخاب کنید و آنها را بازیابی کنید. با این کار می توانید عکس ها را به یک مکان امن تر مانند دیسک سخت یا ذخیره سازی ابر ذخیره کنید.

عکس های خود را امروزه با نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان EaseUS بازیابی کنید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.